Монітор MSI Optix MAG274QRF-QD 27 " чорний
Відео 24Фото 5 |
Універсальний ігровий монітор для різних жанрів комп'ютерних ігор з традиційним співвідношенням сторін екрану 16: 9 і роздільною здатністю трансльованого зображення 2560х1440 пікселів. По діагоналі IPS-панель монітора має розміри 27 дюймів. У моделі знайшла застосування новомодна підсвічування матриці на основі квантових точок (Quantum Dot). Максимальна частота оновлення екрану становить 165 Гц при підключенні по DisplayPort, через HDMI-порт цей показник дорівнює 144 Гц.
Також для моделі заявлена підтримка технології адаптивної синхронізації кадрової частоти AMD FreeSync і є сумісність з NVIDIA G-Sync — обидві працюють в діапазоні частот 48-165 Гц. Матриця MSI Optix MAG274QRF-QD може похвалитися широким колірним охопленням 147%» трикутника " sRGB і 97% простору DCI-P3. Геймерську таємницю моделі видає настроюється RGB-підсвічування елементів з тильного боку корпусу. Налаштовувати її укупі з ігровими функціями передбачається за допомогою утиліти MSI Gaming OSD 2.0. Ніжка монітора дозволяє регулювати висоту екрану, повертати його вліво-вправо, нахиляти вперед-назад і переводити в портретний режим.
Купити MSI Optix MAG274QRF-QD 27 " чорний
Усі ціни 9 →MSI Optix MAG274QRF-QD | 19 799 грн. |
Монітор MSI Optix 27" MAG274QRFQD | 22 222 грн. |
MSI Optix 27" MAG274QRFQD | 21 680 грн. |
MSI Optix 27" MAG274QRFQD | 22 222 грн. |
MSI Optix 27" MAG274QRFQD | 22 764 грн. |
Хороша модель, можна сказати один з кращих IPS, на ринку, але має досить багато, але за таку ціну - Гарна передача кольору. - Зручний софт для налаштування. - квантові точки. - Швидкий відгук 165 Гц - Має підтримку 4к зображення, але через HDMI лише 60 кадрів. І багато іншого... - Дуже багато браку (Бите пікселі, Віньєтування, засвіти палітри) - Перенасиченість без калібрування - Після налаштування софтом та відкриття меню екрана можуть злетіти налаштування Konstantin: користуюся MSI Optix MAG274QRF-QD менше місяця |