Монітор MSI Optix MAG342CQPV 34 " чорний
Відео 3Фото 18 |
Вигнутий 34-дюймовий монітор лінійки Optix компанії MSI 2023 - це середньобюджетне ігрове рішення, здатне задовольнити запити невимогливих геймерів. До фішок моделі відноситься якісна передача кольорів, що побічно підтверджує покриття 110% простору sRGB, тому вона також здатна зацікавити тих, хто захоплюється роботою з графікою або дизайном. Монітор MSI Optix MAG342CQPV має деякі задатки геймерського рішення, у тому числі може похвалитися швидким відгуком (1 мс MPRT), має підтримку адаптивної синхронізації кадрів Adaptive-Sync, збільшену до 100 Гц частоту оновлення, а також ігрову функцію Night Vision.
Остання забезпечує висвітлення темних ділянок сцен у іграх. Дисплей базується на псевдо 10-бітної VA-матриці та підтримує роздільну здатність 3440x1440 пікселів. На користувачів чекає досить чітка картинка (розмір пікселя 0.23 мм), відмінні параметри контрастності (3000:1), які дозволяють розраховувати на комфортний кіноперегляд у затемненому приміщенні. В іншому екран має базову яскравість (250 нит) та малі кути огляду (у тому числі через свою вигнутість). З інших особливостей моделі слід виділити безпеку для зору (це підтверджується серед іншого сертифікатом TÜV Rheinland) та ергономічну підставку, яка дозволяє повертати та змінювати висоту екрану.
Купити MSI Optix MAG342CQPV 34 " чорний
Усі ціни 27 →MSI 34" MAG342CQPV Black MAG342CQPV | 13 557 грн. |
Монітор 34" MSI MAG342CQPV | 13 499 грн. |
Монітор MSI Optix MAG342CQPV | 15 999 грн. |
Монітор Msi MAG342CQPV | 15 072 грн. |
Монитор Msi MAG342CQPV | 15 072 грн. |