Монітор MSI PRO MP341CQ 34 " чорний
Фото 5 |
MSI PRO MP341CQ 34 " чорний
Діагональ:34 "
Роздільна здатність:3440x1440 (21:9)
Матриця:*VA, відгук 4 мс, MPRT 1 мс
Частота:100 Гц
Контрастність:3 000:1
Функції:AMD FreeSync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити MSI PRO MP341CQ 34 " чорний
Усі ціни 31 →MSI 34" PRO MP341CQ Black PRO MP341CQ | 13 999 грн. |
Монітор 34" MSI PRO MP341CQ | 13 999 грн. |
Монітор Msi Pro MP341CQ | 13 973 грн. |
Монитор Msi Pro MP341CQ | 13 669 грн. |
Монітор MSI Pro MP341CQ Black (PRO MP341CQ) | 13 999 грн. |
ще 20 пропозицій