Монітор MSI Optix MEG381CQR Plus 37.5 " чорний
Відео 9Фото 5 |
MSI Optix MEG381CQR Plus 37.5 " чорний
Діагональ:37.5 "
Роздільна здатність:3840x1600 (21:9)
Матриця:IPS, відгук 1 мс
Частота:175 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:400 кд/м²
Функції:HDR, NVIDIA G-Sync Ultimate
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити MSI Optix MEG381CQR Plus 37.5 " чорний
Усі ціни 7 →Монітор MSI Optix MEG381CQR Plus | 72 999 грн. |
Монітор MSI Optix 38" MEG381CQR Plus | 79 704 грн. |
MSI Optix 38" MEG381CQR Plus | 77 760 грн. |
MSI Optix 38" MEG381CQR Plus | 79 704 грн. |
MSI Монітор LCD 37.5" Optix MEG381CQR-Plus 9S6-3EA45T-001 | 78 790 грн. |
MSI Optix 38" MEG381CQR Plus | 81 648 грн. |
Монітор LCD 37.5" MSI Optix MEG381CQR-Plus 2xHDMI, DP, 3xUSB, IPS, 3840x16 | 80 399 грн. |
Відеоогляди