Монітор MSI Optix G27C4X 27 " чорний
Фото 12 |
Вигнутий 27-дюймовий монітор виробника MSI – це представник геймерської серії Optix 2023, якого можна віднести до середнього цінового сегменту. Модель здатна зацікавити навіть вимогливих поціновувачів ігор, за умови, що їм досить роздільна здатність 1920 на 1080 пікселів. Дисплей базується на псевдо 10-бітній VA-матриці, яка характеризується розширеним колірним охопленням (заявлено покриття 113% простору sRGB), відмінною статичною контрастністю (3000:1), придатною для комфортного кіноперегляду, а також гідним запасом яскравості (300 нит + підтримка HDR).
Монітор MSI Optix G27C4X має завидні ігрові задатки, починаючи від відгуку в 1 мс (по MPRT, 4 мс від сірого до сірого) і великої «герцовки» (250 Гц) і закінчуючи технологією AMD FreeSync Premium і додатковими геймерськими опціями (в зване нічне бачення - висвітлення темних зон кадру). Тонкі рамки з боків та зверху дисплея дозволяють створити різні мультимоніторні конфігурації. Окремо варто також сказати про відсутність мерехтіння підсвічування та гарний набір інтерфейсів підключення (DisplayPort і пара HDMI).
Купити MSI Optix G27C4X 27 " чорний
Усі ціни 39 →MSI 27" G27C4X Black G27C4X | 8 199 грн. |
Монітор 27" MSI Optix G27C4X | 8 199 грн. |
Монітор Msi Optix G27C4X | 8 200 грн. |
Монитор Msi Optix G27C4X | 8 200 грн. |
Монитор MSI G27C4X | 8 199 грн. |