Аудіоресивер Naim Audio Uniti Nova
Відео 18Фото 8 |
Naim Audio Uniti Nova
Потужність на канал (8 Ом):80 Вт
Входи:S/P-DIF, оптичний
Дод. входи:USB
Виходи:Pre-Amp
Всі характеристики
Характеристики Uniti Nova
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Naim Audio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Naim Audio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Naim Audio Uniti Nova
Усі ціни 11 →Naim Uniti Nova офіційна гарантія | 248 749 грн. |
Стрімер з підсилювачем Naim Uniti Nova | 253 700 грн. |
Підсилювач звуку Naim Uniti Nova PE (Power Edition) | 426 400 грн. |
Naim Uniti Nova PE (Power Edition) | 416 000 грн. |
Naim Uniti Nova PE (Power Edition) | 426 400 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості аудіоресивера Naim Audio Uniti Nova:
- 2 вхідних роз'єми DIN
РекомендуємоПорівняти в таблиці →