Мангал / барбекю Weber Performer Original GBS 1401504
Відео 2Фото 4 |
Weber Performer Original GBS 1401504 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Weber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Weber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Weber Performer Original GBS 1401504
Усі ціни 6 →Вугільний гриль Weber Performer GBS, 57 см, чорний (15301004) | 34 399 грн. |
Гриль угольный Weber Performer Gbs 57 см 15301004 | 34 400 грн. |
Гриль вугільний Performer GBS 57 см, чорний (15301004) | 30 949 грн. |
Weber Performer Original GBS 57cm 1401504 | 22 960 грн. |
Вугільний гриль WEBER Performer GBS 57 см, чорний (15301004) | 34 399 грн. |
Вугільний гриль Weber Performer GBS 57 см,чорний | 34 399 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості мангала / барбекю Weber Performer Original GBS 1401504:
- Діаметр гриля — 570 мм
- Система очищення дна чаші гриля One-Touch
- Система Gourmet BBQ System — решітка для приготування має знімається центральний модуль
- Мірна кошик для брикетованого вугілля
- Спецрамка з гачками для інструментів
- Складаний столик з міцного матеріалу