LED лампа Narva Range Performance LED H7 2pcs (18033)
Narva Range Performance LED H7 2pcs |
|
LED-лампа компактного форм-фактора з німецьким родоводом у генеалогічному дереві. Модель випущена під цоколь H7/PX26d і послужить як джерело головного світла як для легковиків, так і для вантажних автомобілів. Універсальність характеру лампи обумовлюється «всеїдністю» до напруги живлення в бортовій мережі автотранспортних засобів — 12/24 В. Narva Range Performance LED H7 дає яскравий промінь блакитнуватого відтінку з колірною температурою 6500 К.
поширенням променя та відсутність засвічення зустрічних водіїв. Охолодженням алюмінієвого корпусу з анодованим покриттям заправляє активний вентилятор, який вбудували в основу лампи. Вбудований блок управління виконує функцію затемнення у разі виявлення перегріву, що продовжує експлуатаційний ресурс діодів. Як правило, на полицях автомагазинів модель від Narva представлена в упаковці з двома екземплярами LED-лампочек (під обидві фари головного світла відразу).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Narva 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Narva.
Купити Narva Range Performance LED H7 2pcs
Усі ціни 10 →Лампы светодиодные Narva 18033 H7 12/24v 6500K X2 24W Rpl Range Performanc | 1 633 грн. |
Лампа NARVA світлодіодна 12V/24V 24W H7 Led New Range Performance 6500K (2 | 1 650 грн. |
Лампы светодиодные Narva 18033 h7 12/24v 6500k x2 24w rpl Range Performanc | 1 591 грн. |
Лампа NARVA світлодіодна 12V/24V 24W H7 Led New Range Performance 6500K (2 | 1 650 грн. |
Светодиодная лампа Narva 18033 H7 12/24v 6500K X2 24W RPL Range Performanc | 1 849 грн. |