LED лампа Narva Range Performance LED H4 2pcs (18032)
Відео 2 |
Narva Range Performance LED H4 2pcs |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Narva 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Narva.
Купити Narva Range Performance LED H4 2pcs
Усі ціни 12 →Лампы светодиодные Narva 18032 H4 12/24v 6500K X2 24W Rpl Range Performanc | 1 323 грн. |
Лампа Narva світлодіодна 12V/24V 24W H4 Led New Range Performance 6500K (2 | 1 650 грн. |
Лампы светодиодные Narva 18032 h4 12/24v 6500k x2 24w rpl Range Performanc | 1 697 грн. |
Лампа Narva світлодіодна 12V/24V 24W H4 Led New Range Performance 6500K (2 | 1 650 грн. |
Лампа светодиодная LED H4 12/24V Range Performance 24W 6500K (комплект) NA | 1 635 грн. |
Гарні лампи. Були складнощі з установкою на Kia río 2. Через дроти важко закрилася ущільнювальна кришка фари. Додав фото ближнього та далекого світла з коробки. Регулювати не довелося. Загалом задоволений. Замовляв не тут. Добре світять за свою ціну Час покаже користуюся Narva Range Performance LED H4 2pcs менше місяця |
При розмірах корпусу лише трохи більше стандартних «галогенок» світлодіодна лампа Narva Range Performance LED H4 суттєво краще висвітлює дорогу. До того ж вона легко стає в фари більшості автомобілів з відповідним цоколем.
Подвійне відведення тепла
Усі компоненти лампи заточені в компактний корпус. А це, на хвилиночку, діодні джерела світла, інтегровані електронні блоки управління для контролю над світлодіодами та подвійна система відведення тепла. Охолодженням лампи зайнятий активний вбудований вентилятор укупі з пасивним алюмінієвим радіатором. Вони ефективно відводять тепло навіть в компактних фарах малолітражок. А якщо перегріву уникнути не вдається, драйвер постійного струму автоматично знижує яскравість діодів до нормалізації температури на благо продовження їх терміну служби.
Біле світло з блакитним відтінком
Колірна температура джерел світла у Narva Range Performance LED H4 становить приблизно 6500К. Холодне світло від лампи підвищує концентрацію уваги на дорозі та розганяє сонливість. До того це досить стильно виглядає з боку. Додаємо сюди чітку світлотіньову межу поряд з відсутністю засвіту зустрічних водіїв — кращого варіанту в даній ціновій категорії брендових автоламп зі свічкою в руках не знайдеш.
Три кити
Для моделі заявлена сумісність з живлення 12/24 В. А значить вона стане впору як легковим, так і вантажним машинам. Збільшена світловіддача, довгий термін служби та лояльна цінова політика — три кити, на яких тримається світлодіодна лампа Narva Range Performance LED H4. У комплект постачання входить дві лампи головного світла.