Свердловинний насос Nasosy plus 75 QJD 130-0.75
Відео 10 |
Nasosy plus 75 QJD 130-0.75 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nasosy plus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nasosy plus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nasosy plus 75 QJD 130-0.75
Насос скважинный НАСОСЫ ПЛЮС ОБОРУДОВАНИЕ 75QJD130-0.75 | 7 933 грн. |
Насосы+Оборудование Насос скважинный Насосы+Оборудование 75QJD 130-0.75 + | 6 427 грн. |
Свердловинний насос NPO 75QJD130-0.75 + пульт + кабель 10 м | 6 758 грн. |
Занурювальний свердловинний насос Насоси + 75QJD130-0.75 | 8 700 грн. |
Насоси+Обладнання 75QJD130-0.75 + пульт | 8 500 грн. |
Відеоогляди
Модификації Nasosy plus 75 QJD 130-0.75
Ціни на Nasosy plus 75 QJD 130-0.75 |
---|---|---|---|---|
Nasosy plus 75 QJD 110-0.25 | від 4 060 грн. | 1 пропозиція | ||
Nasosy plus 75 QJD 115-0.37 | від 4 140 грн. | 1 пропозиція | ||
Nasosy plus 75 QJD 122-0.55 | від 5 602 грн. | 3 пропозиції | ||
Nasosy plus 75 QJD 130-0.75 | від 6 427 грн. | 5 пропозицій | ||
Nasosy plus 75 QJD 140-1.1 | від 7 634 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →