Свердловинний насос Optima 3.5SDm 2/16 (000014128)
Відео 1Фото 5 |
Optima 3.5SDm 2/16 |
|
Підвищена стійкість до піску.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optima 3.5SDm 2/16
Усі ціни 22 →Насос свердловинний OPTIMA відцентровий багатоступінчастий 3,5SDm2/16 750В | 7 674 грн. |
Насос свердловиний Optima 3,5SDm2/16 0,75 кВт 90м + пульт + кабель 15м 171 | 7 674 грн. |
Насос скважинный Optima 3,5SDm2/16 0,75 кВт 90м + пульт +кабель 15м New | 7 694 грн. |
Насос скважинный с повышенной уст-тью к песку OPTIMA 3,5SDm2/16 0,75 кВт 9 | 7 674 грн. |
Optima 3.5SDm2/16 | 7 674 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Optima 3.5SDm 2/16
Ціни на Optima 3.5SDm 2/16 |
---|---|---|---|---|
Optima 3.5SDm 2/13 | від 6 765 грн. | 23 пропозиції | ||
Optima 3.5SDm 2/9 | від 6 343 грн. | 11 пропозицій | ||
Optima 3.5SDm 3/9 | від 4 993 грн. | 33 пропозиції | ||
Optima 3.5SDm 3/13 | від 5 663 грн. | 62 пропозиції | ||
Optima 3.5SDm 2/16 | від 7 290 грн. | 23 пропозиції | ||
Optima 3.5SDm 3/18 | від 6 544 грн. | 42 пропозиції | ||
Optima 3.5SDm 2/18 | від 7 658 грн. | 22 пропозиції | ||
Optima 3.5SDm 3/16 | від 6 393 грн. | 34 пропозиції | ||
Optima 3.5SDm 3/22 | від 7 362 грн. | 25 пропозицій | ||
Optima 3.5SDm 2/22 | від 8 396 грн. | 22 пропозиції | ||
Optima 3.5SDm 2/28 | від 10 054 грн. | 21 пропозиція | ||
Optima 3.5SDm 3/28 | від 8 764 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →