Свердловинний насос Nasosy plus 75SWS 3-40-0.55
Відео 2 |
Nasosy plus 75SWS 3-40-0.55 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nasosy plus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nasosy plus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nasosy plus 75SWS 3-40-0.55
Усі ціни 7 →Насос скважинный Насосы+ 75SWS 3-40-0,55 (муфта, кабель 2м) | 3 940 грн. |
Насосы+Оборудование Насосы+Оборудование 75 SWS 3-40-0,55 | 4 732 грн. |
Насосы+Оборудование Скважинный насос 75SWS 3-40-0,55 (кабель 2м, муфта) NP | 4 259 грн. |
Свердловинний насос 75 SWS 3-40-0,55 + муфта + кабель 2м | 4 495 грн. |
Насосы+Оборудование Скважинный насос 75SWS 3-40-0,55 (кабель 40м) NPO | 5 362 грн. |
Свердловинний насос Насоси+Обладнання 75 SWS 3-40-0,55 + муфта 48230722084 | 4 732 грн. |
Насос свердловинний Насоси + (NPO) 75 SWS 3-40-0,55 (муфта, кабель 2м) (А+ | 4 444 грн. |
Відеоогляди
Модификації Nasosy plus 75SWS 3-40-0.55
Ціни на Nasosy plus 75SWS 3-40-0.55 |
---|---|---|---|---|
Nasosy plus 75SWS 3-30-0.37 | від 3 542 грн. | 7 пропозицій | ||
Nasosy plus 75SWS 1.2-32-0.25 | від 3 247 грн. | 19 пропозицій | ||
Nasosy plus 75SWS 3-40-0.55 | від 3 940 грн. | 7 пропозицій | ||
Nasosy plus 75SWS 1.2-45-0.37 | від 3 621 грн. | 17 пропозицій | ||
Nasosy plus 75SWS 3-55-0.75 | від 4 569 грн. | 6 пропозицій | ||
Nasosy plus 75SWS 1.2-60-0.45 | від 4 022 грн. | 21 пропозиція | ||
Nasosy plus 75SWS 1.2-150-1.5 | від 7 982 грн. | 1 пропозиція | ||
Nasosy plus 75SWS 3-65-1.1 | від 5 213 грн. | 6 пропозицій | ||
Nasosy plus 75SWS 1.2-75-0.55 | від 4 214 грн. | 17 пропозицій | ||
Nasosy plus 75SWS 3-80-1.5 | від 6 482 грн. | 5 пропозицій | ||
Nasosy plus 75SWS 1.2-90-0.75 | від 4 984 грн. | 13 пропозицій | ||
Nasosy plus 75SWS 1.2-110-1.1 | від 6 281 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →