Свердловинний насос Nowa 4SKM 1000-6154r (148536)
Відео 2Фото 5 |
Nowa 4SKM 1000-6154r 61 м62 м |
|
Оснащений пультом управління.
Від моделі 4skm 1000-6154rc відрізняється наявністю пульта управління.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nowa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nowa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nowa 4SKM 1000-6154r
Усі ціни 9 →Насос заглибний свердловинний вихровий NOWA 4SKM 1000-6154r 148536 | 4 678 грн. |
Насос погружной скважинный Nowa 4SKM 1000-6154r | 4 175 грн. |
Nowa Nowa 4SKM 1000-6154r | 4 180 грн. |
Насос занурювальний свердловинний вихровий NOWA 4SKM 1000-6154r (148536) | 4 860 грн. |
Насос свердловинний Nowa 4SKM 1000-6154r 148536 | 4 180 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Nowa 4SKM 1000-6154r
Ціни на Nowa 4SKM 1000-6154r |
---|---|---|---|---|
Nowa 4SKM 1000-6154rc | від 3 757 грн. | 12 пропозицій | ||
Nowa 4SKM 1000-6154r | від 4 079 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →