Насосна станція Nasosy plus AUJS 110/50L
Nasosy plus AUJS 110/50L відцентровийежектор 24 л50 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nasosy plus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nasosy plus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nasosy plus AUJS 110/50L
Насосная станция НАСОСЫ ПЛЮС ОБОРУДОВАНИЕ AUJS 110/50L | 7 187 грн. |
Насосна станція NPO AUJS 110/50L (А) | 8 411 грн. |
Насосна станція Насоси+Обладнання AUJS 110/50L | 7 000 грн. |
Додаткові функції і можливості насосної станції Nasosy plus AUJS 110/50L:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
Модификації Nasosy plus AUJS 110/50L
Ціни на Nasosy plus AUJS 110/50L |
---|---|---|---|---|
Nasosy plus AUJS 110/24L | від 5 097 грн. | 1 пропозиція | ||
Nasosy plus AUJS 110/50L | від 7 000 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →