Насосна станція Nasosy plus AUTPS 60/1L mini
Nasosy plus AUTPS 60/1L mini вихровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nasosy plus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nasosy plus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nasosy plus AUTPS 60/1L mini
Насосная станция НАСОСЫ ПЛЮС ОБОРУДОВАНИЕ AUTPS60/1L mini | 3 126 грн. |
Насосы+Оборудование Насосы+Оборудование AUTPS60/1L mini | 2 840 грн. |
Насосы+Оборудование Станция водоснабжения Насосы+Оборудование AUTPS60/1L m | 2 670 грн. |
Насосна станція NPO AUTPS 60/1L mini | 2 705 грн. |
Насосна станція Насоси+ AUTPS 60/1L mini, Hmax 36 м, Qmax 35 л/хв, 370 Вт, | 2 827 грн. |
Додаткові функції і можливості насосної станції Nasosy plus AUTPS 60/1L mini:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
РекомендуємоПорівняти в таблиці →