Насосна станція Aquatica 775084/24
Aquatica 775084/24 відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquatica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquatica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquatica 775084/24
Усі ціни 8 →Насосна станція Aquatica 1.1 кВт 85 л/хв 24 л 775084/24 | 5 349 грн. |
Aquatica Aquatica JSWa15MA5/UA (775084/24) 775084/24 | 6 191 грн. |
Насосна станція Aquatica 1,1 кВт Hmax 48м Qmax 85л / хв (775084/24) | 6 191 грн. |
Насосна станція Aquatica 1.1кВт Hmax 48м Qmax 85л/хв (775084/24) | 6 191 грн. |
Насосна станція Aquatica 1.1кВт Hmax 48м Qmax 85л/хв (775084/24) 1.1кВт Hm | 5 349 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →