Насосна станція Nasosy plus Zetta 370
Відео 4 |
Nasosy plus Zetta 370 вихровий 180 Вт кабель 0.5 м370 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nasosy plus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nasosy plus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nasosy plus Zetta 370
Усі ціни 8 →Насосная станция НАСОСЫ ПЛЮС ОБОРУДОВАНИЕ ZETTA 370 | 3 604 грн. |
Насосы+Оборудование Насосы+Оборудование ZETTA 370 | 3 696 грн. |
Насосы+Оборудование Насосная станция ZETTA370 NPO | 3 326 грн. |
Насосна станція NPO ZETTA 370 | 3 511 грн. |
Насосна станція Насоси + ZETTA 370 | 3 594 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості насосної станції Nasosy plus Zetta 370:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
Модификації Nasosy plus Zetta 370
Ціни на Nasosy plus Zetta 370 |
---|---|---|---|---|
Nasosy plus Zetta 125 | від 2 215 грн. | 9 пропозицій | ||
Nasosy plus Zetta 370 | від 3 033 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →