Насосна станція Nasosy plus AUJS 60/24L
Nasosy plus AUJS 60/24L відцентровийежектор |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nasosy plus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nasosy plus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nasosy plus AUJS 60/24L
Насосная станция НАСОСЫ ПЛЮС ОБОРУДОВАНИЕ AUJS 60/24L | 5 763 грн. |
Насосная станция Насосы+ Aujs 60/24L | 5 413 грн. |
Насосы+Оборудование Насосы+Оборудование AUJS 60/24L | 6 502 грн. |
Насосна станція NPO AUJS 60/24L (А) | 6 154 грн. |
Насосна станція NPO AUJS 60/24L | 6 502 грн. |
Додаткові функції і можливості насосної станції Nasosy plus AUJS 60/24L:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
РекомендуємоПорівняти в таблиці →