Гідроакумулятор Nasosy plus HT 50
Nasosy plus HT 50 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nasosy plus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nasosy plus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nasosy plus HT 50
Усі ціни 8 →Насосы+ Ht 50 | 1 604 грн. |
Насосы+Оборудование Насосы+Оборудование HT 50 | 1 926 грн. |
Насосы+Оборудование Гидроаккумулятор Насосы+Оборудование HT 50 (1319) | 1 810 грн. |
Гідроакумулятор Насоси+ HT50 розширювальний бак для опалення та водопостач | 1 830 грн. |
Гідроакумулятор NPO HT 50 | 1 926 грн. |
ще 3 пропозиції
Модельні відмінності:
- HT 50 - корпус із сталі з лакофарбовим покриттям
- HT 50SS - корпус з нержавіючої сталі
Модификації Nasosy plus HT 50
Ціни на Nasosy plus HT 50 |
---|---|---|---|---|
Nasosy plus HT 24 | від 882 грн. | 6 пропозицій | ||
Nasosy plus HT 50 | від 1 604 грн. | 8 пропозицій | ||
Nasosy plus HT 80 | від 2 929 грн. | 4 пропозиції | ||
Nasosy plus HT 100 | від 3 478 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →