Ліхтарик National Geographic Iluminos Led (930140)
Фото 9 |
National Geographic Iluminos Led |
|
Ліхтарик-трансформер з яскравим підсвічуванням на 450 лм, представлений на ринку популярним брендом National Geographic у 2023 році. У стандартному вигляді освітлювач має Г-подібну форму, що підходить для налобного носіння. При необхідності світлову головку можна повернути на 90°, що зробить із налобної моделі класичний ручний ліхтарик. Кришка акумуляторного блоку має магнітні властивості, даючи можливість кріпити освітлювач до сталевої основи.
Налобний ліхтарик National Geographic Iluminos Led має світлодіодну головку з яскравістю 450 лм. Доступний економічний режим світіння – 50%. Додатково можна задіяти сигнальне миготливе підсвічування. В освітлювачі передбачена кліпса, що дозволяє надійно кріпити пристрій до кишені. Модель поставляється із встановленим акумулятором. Роль батареї виконує АКБ формату 16340, що перезаряджається. Ємність елемента живлення: 700 мАгод. Заводська батарея має напругу 3.7, що підвищує продуктивність освітлювача. Корпус пристрою має захист IP44 класу. Це вологостійка модель з непоганою удароміцністю. Ліхтарик стійко переносить експлуатацію у складних похідних умовах та при заняттях спортом. Освітлювач можна використовувати вдома та на роботі.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог National Geographic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі National Geographic.
Купити National Geographic Iluminos Led
Усі ціни 26 →Фонарик налобный National Geographic Iluminos Led Flashlight head mount 45 | 1 499 грн. |
National Geographic National Geographic Iluminos Led Flashlight head mount | 1 499 грн. |
Ліхтар налобний National Geographic Iluminos Led Flashlight head mount 450 | 1 724 грн. |
Фонарь туристический National Geographic Iluminos Led Flashlight head moun | 1 500 грн. |
Ліхтар нал. National Geographic Iluminos Led 450 lm(9082500) (930140) | 1 380 грн. |