Ліхтарик NEO 99-027
Фото 9 |
NEO 99-027 |
|
Представлений влітку 2022 року ліхтарик торгової марки NEO — універсальна модель середнього цінового сегмента для різних сфер застосування. Вона може використовуватися як налобник (відповідний еластичний ремінець включений у комплект поставки), тобто забезпечувати додаткове освітлення для велосипедиста, туриста, спелеолога та інших користувачів, яким потрібні вільні руки. Сам ліхтарик NEO 99-027 має Г-подібну форму і також може застосовуватися як ручний, наприклад, для роботи, в рамках активного відпочинку і т.д.
Для цих цілей він оснащений кишеньковою кліпсою, яка допоможе зафіксувати прилад на поясі, краю кишені, різному спецодязі і т.д. Єдиним джерелом світла є світлодіод Cree XP-G3, який доповнений відбивачем. Користувачам доступні 3 рівні яскравості та один додатковий режим – стробоскоп. На максимальній потужності світловий потік має досягати 600 люменів, а дальність освітлення – 90 метрів. Живиться налобник від акумулятора на 700 мАгод. Його повний заряд забезпечує до 6 годин автономної експлуатації. Ще однією особливістю є магнітна зарядка з підключенням до порту USB, так що підживлювати прилад можна від ПК або павербанка.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NEO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NEO.
Купити NEO 99-027
Усі ціни 17 →Neo Tools Neo Tools 99-027 | 1 349 грн. |
NEO налобный, 600 люмен, 6 Вт, USB, аккум. 700 мАч, 3.7 Li-ion, LED CREE X | 1 349 грн. |
Ліхтар на чоло Neo Tools 600 (99-027) | 1 349 грн. |
NEO налобный, 600 люмен, 6 Вт, USB, аккум. 700 мАч, 3.7 Li-ion, LED CREE X | 1 349 грн. |
Ліхтар налобний NEO Tools 99-027 | 1 349 грн. |