Рушникосушарка Navin Avangard E L Sensor 480x600 10-028153-4860
Фото 16 | від 2 967 до 5 590 грн. Порівняти ціни 19 → |
Модифікації Navin Avangard E 19
Характеристики
Navin Avangard E L Sensor 480x600 10-028153-4860 |
|
Товщина стінки труби: 2 мм, перемичок: 1.5 мм
Підключення до мережі зліва. Сушка для рушників зроблена з нержавіючої сталі (модель у кольорі хром) або вуглецевої сталі (модель у білому і чорному кольорі).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Navin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Navin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Navin Avangard E L Sensor 480x600 10-028153-4860
Колір:
Сортувати
Полотенцесушитель Авангард 480х600 Sensor левый с таймером 10-028153-4860 | 5 590 грн. |
Рушникосушка електрична Navin Авангард 480х600 Sensor біла 12-028153-4860 | 2 990 грн. |
Navin Navin Авангард 480х600 Sensor (12-228153-4860) 12-228153-4860 | 3 490 грн. |
Електрична рушникосушка Navin Авангард 480x600 Sensor, лівий, таймер 12-22 | 3 490 грн. |
Navin Navin Рушникосушка Авангард 480х600 Sensor лівобічна з таймером, чор | 3 490 грн. |
ще пропозиції 14 → |
Закрити
Рекомендуємо