Рушникосушарка Navin Avangard E R Sensor 480x800 10-028053-4880
Фото 22 | від 3 990 до 10 990 грн. Порівняти ціни 17 → |
Модифікації Navin Avangard E 19
Характеристики
Navin Avangard E R Sensor 480x800 10-028053-4880 |
|
Товщина стінки труби: 2 мм, перемичок: 1.5 мм
Підключення до мережі праворуч. Сушка для рушників зроблена з нержавіючої сталі (модель у кольорі хром, золото) або вуглецевої сталі (модель у білому і чорному кольорі).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Navin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Navin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Navin Avangard E R Sensor 480x800 10-028053-4880
Колір:
Сортувати
Полотенцесушитель Авангард 480х800 Sensor правый с таймером 10-028053-4880 | 7 190 грн. |
Рушникосушка електрична Navin Авангард 480х600 Sensor хром 10-028053-4880 | 6 320 грн. |
Електрична рушникосушка Navin Nordi Авангард 480x800 сенсор з таймером П 1 | 9 590 грн. |
Navin Navin Рушникосушка Авангард 480х800 Sensor правобічна з таймером, ма | 9 590 грн. |
Електрична рушникосушарка NAVIN АВАНГАРД 480х800 R / Sensor / таймер (10-0 | 7 190 грн. |
ще пропозиції 12 → |
Закрити
Рекомендуємо