Рушникосушарка Navin Loft E R Sensor 500x1200 10-043053-5012
Фото 6 | від 5 690 до 11 990 грн. Порівняти ціни 5 → |
Модифікації Navin Loft E 12
Характеристики
Navin Loft E R Sensor 500x1200 10-043053-5012 |
|
Сушка для рушників з сенсорним пультом управління. Колектори (стійки) сушки для рушників з профільної квадратної труби 30х30 мм, а перемички - з квадратних трубок 20х20 мм. Товщина стін вертикальних колекторів (стійок): 2 мм, а перемичок: 1.5 мм.
Підключення до мережі з лівого боку. Рушникосушарка зроблена з нержавіючої сталі AISI 304 (модель в кольорі хром) або вуглецевої сталі (модель в білому кольорі).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Navin Loft E R Sensor 500x1200 10-043053-5012
Колір:
Сортувати
Рушникосушарка електрична Navin Loft 500х1200 Sensor хром 10-043053-5012 л | 10 539 грн. |
Полотенцесушитель Loft 500х1200 Sensor с таймером, правый 10-043053-5012 | 11 990 грн. |
Електрична рушникосушарка NAVIN LOFT 500х1200 R / Sensor / таймер (10-0430 | 11 990 грн. |
Рушникосушка Loft 500х1200 Sensor з таймером, права 10-043053-5012 | 11 990 грн. |
Полотенцесушитель Loft 500х1200 Sensor правый с таймером, белый 12-143053- | 5 690 грн. |
Закрити
Рекомендуємо