Рушникосушарка Navin Loft E L Sensor 500x1200 10-043153-5012
Фото 7 | від 4 837 до 11 990 грн. Порівняти ціни 18 → |
Модифікації Navin Loft E 12
Характеристики
Navin Loft E L Sensor 500x1200 10-043153-5012 |
|
Сушка для рушників з сенсорним пультом управління. Колектори (стійки) сушки для рушників з профільної квадратної труби 30х30 мм, а перемички - з квадратних трубок 20х20 мм. Товщина стін вертикальних колекторів (стійок): 2 мм, а перемичок: 1.5 мм.
Підключення до мережі з лівого боку. Рушникосушарка зроблена з нержавіючої сталі AISI 304 (модель в кольорі хром) або вуглецевої сталі (модель в білому кольорі).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Navin Loft E L Sensor 500x1200 10-043153-5012
Колір:
Сортувати
Рушникосушарка електрична Navin Loft 500х1200 Sensor хром 10-043053-5012 п | 10 539 грн. |
Полотенцесушитель Loft 500х1200 Sensor левый с таймером, белый 12-143153-5 | 5 690 грн. |
Navin Navin Loft 500х1200 Sensor (12-143153-5012) 12-143153-5012 | 5 690 грн. |
Електрична рушникосушка Navin Loft 500x1200 Сенсор Л з таймером 12-143153- | 5 690 грн. |
Navin Navin Рушникосушка Loft 500х1200 Sensor лівобічна з таймером, біла - | 5 690 грн. |
ще пропозиції 13 → |
Закрити
Рекомендуємо