Рушникосушарка Navin Loft E R Sensor 500x1000 10-043053-5010
Фото 5 | від 4 590 до 10 490 грн. Порівняти ціни 5 → |
Модифікації Navin Loft E 12
Характеристики
Navin Loft E R Sensor 500x1000 10-043053-5010 |
|
Сушка для рушників з сенсорним пультом управління. Колектори (стійки) сушки для рушників з профільної квадратної труби 30х30 мм, а перемички - з квадратних трубок 20х20 мм. Товщина стін вертикальних колекторів (стійок): 2 мм, а перемичок: 1.5 мм.
Підключення до мережі з правого боку. Рушникосушарка зроблена з нержавіючої сталі AISI 304 (модель в кольорі хром) або вуглецевої сталі (модель в білому кольорі).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Navin Loft E R Sensor 500x1000 10-043053-5010
Колір:
Сортувати
Полотенцесушитель Loft 500х1000 Sensor с таймером, правый 10-043053-5010 | 10 490 грн. |
Рушникосушарка електрична Navin Loft 500х1000 Sensor хром 10-043053-5010 п | 9 221 грн. |
Електрична рушникосушарка NAVIN LOFT 500х1000 R / Sensor / таймер (10-0430 | 10 490 грн. |
Рушникосушка Loft 500х1000 Sensor з таймером, права 10-043053-5010 | 10 490 грн. |
Полотенцесушитель Loft 500х1000 Sensor правый с таймером, белый 12-143053- | 4 590 грн. |
Закрити
Рекомендуємо