Рушникосушарка Navin Loft E L Sensor 500x800 10-043153-5080
Фото 10 | від 3 477 до 8 890 грн. Порівняти ціни 20 → |
Модифікації Navin Loft E 12
Характеристики
Navin Loft E L Sensor 500x800 10-043153-5080 |
|
Сушка для рушників з сенсорним пультом управління. Колектори (стійки) сушки для рушників з профільної квадратної труби 30х30 мм, а перемички - з овальних трубок 40х10 мм. Товщина стінок бічних колекторів (стійок) та перемичок: 1.5 мм.
Підключення до мережі з лівого боку.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Navin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Navin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Navin Loft E L Sensor 500x800 10-043153-5080
Колір:
Сортувати
Рушникосушарка електрична Navin Loft 500х800 Sensor хром 10-043153-5080 лі | 7 814 грн. |
Полотенцесушитель Loft 500х800 Sensor левый с таймером, белый 12-143153-50 | 4 090 грн. |
Navin Navin Loft 500х800 Sensor (12-143153-5080) 12-143153-5080 | 4 090 грн. |
Електрична рушникосушка Navin Loft 500x800 Sensor Л 12-143153-5080 | 4 090 грн. |
Navin Navin Рушникосушарка Loft 500х800 Sensor ліва (біла) 12-143153-5080 | 4 090 грн. |
ще пропозиції 15 → |
Закрити
Рекомендуємо