Свердловинний насос Needle 80 NDL 2.5/27
8 118 грн. Купити! Насос свердловинний NEEDLE 80NDL2.5/27i-power.com.uaЗ нами 1 рік (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
Needle 80 NDL 2.5/27 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Needle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Needle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Needle 80 NDL 2.5/27
Ціни на Needle 80 NDL 2.5/27 |
---|---|---|---|---|
Needle 80NDL 1.5/15 | від 5 589 грн. | 4 пропозиції | ||
Needle 80NDL 2.5/17 | від 6 075 грн. | 4 пропозиції | ||
Needle 80NDL 3.5/17 | від 6 399 грн. | 3 пропозиції | ||
Needle 80NDL 3.5/22 | від 7 250 грн. | 4 пропозиції | ||
Needle 80NDL 1.5/22 | від 6 399 грн. | 4 пропозиції | ||
Needle 80NDL 2.5/24 | від 7 088 грн. | 3 пропозиції | ||
Needle 80NDL 1.5/30 | від 7 371 грн. | 4 пропозиції | ||
Needle 80NDL 2.5/33 | від 8 019 грн. | 3 пропозиції | ||
Needle 80 NDL 2.5/27 | від 8 118 грн. | 1 пропозиція | ||
Needle 80NDL 2.5/40 | від 9 680 грн. | 4 пропозиції | ||
Needle 80NDL 3.5/38 | від 8 424 грн. | 8 пропозицій | ||
Needle 80NDL 1.5/40 | від 8 424 грн. | 4 пропозиції | ||
Needle 80NDL 1.5/48 | від 9 518 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →