Свердловинний насос Optima 3.5SDm 2/18
Відео 1Фото 5 |
Optima 3.5SDm 2/18 |
|
Підвищена стійкість до піску.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optima 3.5SDm 2/18
Усі ціни 23 →Насос свердловинний OPTIMA відцентровий багатоступінчастий 3,5SDm2/18 950В | 8 061 грн. |
Optima 3.5SDm2/18 | 8 061 грн. |
Насос свердловиний Optima 3,5SDm2/18 0,95 кВт 101м + пульт + кабель 15м 17 | 8 061 грн. |
Насос скважинный Optima 3,5SDm2/18 0,95 кВт 101м +пульт+кабель 15м New | 8 052 грн. |
Насос скважинный с повышенной уст-тью к песку OPTIMA 3,5SDm2/18 0,95 кВт 1 | 8 061 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Optima 3.5SDm 2/18
Ціни на Optima 3.5SDm 2/18 |
---|---|---|---|---|
Optima 3.5SDm 2/13 | від 6 551 грн. | 25 пропозицій | ||
Optima 3.5SDm 2/9 | від 6 343 грн. | 19 пропозицій | ||
Optima 3.5SDm 3/9 | від 4 640 грн. | 37 пропозицій | ||
Optima 3.5SDm 3/13 | від 5 663 грн. | 68 пропозицій | ||
Optima 3.5SDm 2/16 | від 7 060 грн. | 25 пропозицій | ||
Optima 3.5SDm 3/18 | від 6 337 грн. | 46 пропозицій | ||
Optima 3.5SDm 2/18 | від 7 416 грн. | 24 пропозиції | ||
Optima 3.5SDm 3/16 | від 6 393 грн. | 36 пропозицій | ||
Optima 3.5SDm 3/22 | від 7 129 грн. | 27 пропозицій | ||
Optima 3.5SDm 2/22 | від 8 131 грн. | 24 пропозиції | ||
Optima 3.5SDm 2/28 | від 9 736 грн. | 23 пропозиції | ||
Optima 3.5SDm 3/28 | від 8 764 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →