Набір інструментів NEO 10-006
Фото 12 |
NEO 10-006 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NEO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NEO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NEO 10-006
Усі ціни 13 →Набір ключів і головок NEO Tools (1/4", 53 шт.) 10-006 | 2 370 грн. |
Набір торцевих головок NEO Tools, 53шт, 1/4", CrV, кейс (10-006) 10-006 | 2 367 грн. |
Набор инструментов Neo Tools 10-006 | 1 963 грн. |
Набір торцевих головок NEO Tools, 53шт, 1/4", CrV, кейс (10-006) | 2 367 грн. |
Набор инструмента Neo Tools, Набор торцевых головок, 53шт, 1/4", CrV, кейс | 2 162 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →