Набір інструментів MIOL 58-115
MIOL 58-115 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIOL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIOL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIOL 58-115
Набор инструмента Miol 1/2", 1/4" 72ед. 6PT (58-115) | 2 512 грн. |
Набір інструменту Miol 72шт (58-115) | 2 480 грн. |
Набір інструментів 72 од. (1/2", 1/4") MIOL 58-115 | 2 503 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →