Набір інструментів NEO 10-070
Фото 12 |
NEO 10-070 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NEO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NEO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NEO 10-070
Усі ціни 16 →Набір інструментів головки змінні NEO Tools (1/4", 3/8", 1/2", 126 шт.) 10 | 8 370 грн. |
Набір інструментів Neo Tools, 126шт, 1/2", 1/4", 3/8", CrV, кейс (10-070) | 8 368 грн. |
Набор торцевых головок с трещоткой Neo Tools 10-070 | 6 870 грн. |
Набір інструментів Neo Tools, 126шт, 1/2", 1/4", 3/8", CrV, кейс (10-070) | 8 368 грн. |
Набор инструмента Neo Tools, 126шт, 1/2", 1/4", 3/8", CrV, кейс 10-070 | 7 366 грн. |
ще 11 пропозицій
Головка с насадкой 1/2" T52
РекомендуємоПорівняти в таблиці →