Біти / торцеві голівки Metabo 628831000
Metabo 628831000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo 628831000
Набір торцевих головок Metabo, 1/2ʺ, 10 шт 628831000 | 1 801 грн. |
Комплект торцевих ключів 1/2'' ударостійкий 628831000 | 1 801 грн. |
Набор головок 6-гранных ударных Metabo 1/2'' 10ед. (628831000) | 1 857 грн. |
Комплект торцевих головок Metabo 1/2 ", 10 шт (628831000) | 1 857 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →