Біти / торцеві голівки Tolsen 15152
Фото 3 |
Tolsen 15152 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tolsen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tolsen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tolsen 15152
Усі ціни 16 →Комплект головок торцевих Tolsen Профі 1/2" 12шт (15152) | 1 132 грн. |
Комплект головок торцевих TOLSEN 1/2" 12 предметів "ПРОФІ" (15152) | 1 132 грн. |
Набір інструментів Tolsen "ПРОФІ" головок торцевих 1/2" 12 предметів (1515 | 1 291 грн. |
Набір інструментів Tolsen "ПРОФІ" головок торцевих 1/2" 12 предметів (1515 | 1 132 грн. |
Комплект головок торцевих 1/2\ 12 предметів \ПРОФІ\ Толсен 15152 | 1 076 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →