Візочок Neonato Puro Solid 3 in 1
Фото 9 |
Neonato Puro Solid 3 in 1
Конструкція:універсальна, 3 в 1
Складання:книжка
Захист:бампер, ремені
Ширина шасі:61 см
Вага в зборі:11.5 кг
Шасі зручно складається однією рукою
Всі характеристики
Купити Neonato Puro Solid 3 in 1
Универсальная коляска Neonato 3 в 1 Puro Solid, светло-серый (N902-T736) | 27 272 грн. |
Універсальний візочок 3 в 1 Neonato Puro Solid синій N902-T738 | 29 996 грн. |
Универсальная коляска 3 в 1 Neonato Puro Solid, темно-серый (N902-T735) | 27 272 грн. |
Універсальна коляска 3 в 1 Neonato Puro Solid світло-сіра N902-T736 | 29 996 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →