Візочок FreeOn Zen 3 in 1
Фото 20 |
FreeOn Zen 3 in 1
Конструкція:універсальна, 3 в 1
Складання:книжка
Захист:бампер
Регулювання:спинка, підніжка
Ширина шасі:59 см
Вага в зборі:12.5 кг
Всі характеристики
Купити FreeOn Zen 3 in 1
Усі ціни 7 →Универсальная коляска 3 в 1 FreeON Zen Grey (46552) | 28 446 грн. |
Коляска 4 в 1 FreeON ZEN Grey | 29 326 грн. |
Коляска для дитини 4 в 1 FreeON ZEN Grey | 27 696 грн. |
Візок 4 в 1 FreeON ZEN Grey | 32 584 грн. |
Візок 4 в 1 FreeON ZEN Grey | 27 696 грн. |
Коляска для дитини 4 в 1 FreeON ZEN Grey | 29 326 грн. |
Дитяча універсальна коляска 4 в 1 FreeON ZEN Grey сіра з автокріслом перен | 32 584 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →