Літня шина NEREUS NS916 235/65 R16C 115R
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
NEREUS NS916 235/65 R16C 115R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NEREUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NEREUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NEREUS NS916 235/65 R16C 115R
Усі ціни 17 →Шина Nereus VAN 916 NS 235/65 R16C 115R | 2 894 грн. |
Nereus VAN 916 NS 235/65 R16C 115/113R PR8 | 3 110 грн. |
Nereus NS916 (235/65R16C 115R) | 2 964 грн. |
Летние шины Nereus NS916 235/65 R16C 115/113R 1002274553 | 3 042 грн. |
Nereus VAN 916 NS 235/65 R16C 115/113R PR8 | 3 016 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →