Душовий піддон New Trendy Cantare B-0265
Фото 2 | 14 944 грн. Купити! Душовий піддон NEW TRENDY CANTARE 100x80x15,5 см (B-0265)Winco.com.uaЗ нами 1 рік (Львів) Поскаржитись |
New Trendy Cantare B-0265 |
|
Сифон купується окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог New Trendy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі New Trendy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації New Trendy Cantare B-0265
Ціни на New Trendy Cantare B-0265 |
---|---|---|---|---|
New Trendy Cantare B-0321 | від 12 272 грн. | 1 пропозиція | ||
New Trendy Cantare B-0275 | від 13 072 грн. | 1 пропозиція | ||
New Trendy Cantare B-0265 | від 14 944 грн. | 1 пропозиція | ||
New Trendy Cantare B-0276 | від 16 544 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →