Душовий піддон New Trendy New Cantare B-0424
10 400 грн. Купити! Душовий піддон NEW TRENDY NEW CANTARE 100x80x4,5 см (B-0424)Winco.com.uaЗ нами 1 рік (Львів) Поскаржитись |
New Trendy New Cantare B-0424 |
|
Сифон купується окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог New Trendy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі New Trendy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації New Trendy New Cantare B-0424
Ціни на New Trendy New Cantare B-0424 |
---|---|---|---|---|
New Trendy New Cantare B-0424 | від 10 400 грн. | 1 пропозиція | ||
New Trendy New Cantare B-0428 | від 11 472 грн. | 1 пропозиція | ||
New Trendy New Cantare B-0427 | від 11 472 грн. | 1 пропозиція | ||
New Trendy New Cantare B-0429 | від 13 072 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →