Душовий піддон New Trendy New Maxima B-0340/L
10 144 грн. Купити! Душовий піддон NEW TRENDY NEW MAXIMA L 120x85x17 см (B-0340)Winco.com.uaЗ нами 1 рік (Львів) Поскаржитись |
New Trendy New Maxima B-0340/L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог New Trendy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі New Trendy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації New Trendy New Maxima B-0340/L
Ціни на New Trendy New Maxima B-0340/L |
---|---|---|---|---|
New Trendy New Maxima B-0338/L | від 8 800 грн. | 1 пропозиція | ||
New Trendy New Maxima B-0339/R | від 8 800 грн. | 1 пропозиція | ||
New Trendy New Maxima B-0340/L | від 10 144 грн. | 1 пропозиція | ||
New Trendy New Maxima B-0341/R | від 10 144 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →