ДБЖ NIGAS NGS-0612 600 ВА
Фото 4 |
NIGAS NGS-0612 600 ВА 600 ВА1000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NIGAS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NIGAS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NIGAS NGS-0612 600 ВА
Комплект резервного питания ИБП NIGAS NGS-0612 12V 600Вт и АКБ NGS-GEL-122 | 16 200 грн. |
Комплект резервного живлення ДБЖ + гелева батарея NIGAS NGS-0612 + АКБ NGS | 16 200 грн. |
Комплект резервного питания ИБП NIGAS NGS-0612 12V 600Вт и АКБ NGS-GEL-121 | 10 400 грн. |
Джерело безперебійного живлення з правильною синусоїдою NIGAS NGS-0612 12 | 5 000 грн. |
Комплект резервного живлення ДБЖ + гелева батарея NIGAS NGS-0612 + АКБ NGS | 10 400 грн. |
Модификації NIGAS NGS-0612
Ціни на NIGAS NGS-0612 |
---|---|---|---|---|
NIGAS NGS-0612 600 ВА | від 5 000 грн. | 5 пропозицій | ||
NIGAS NGS-1012 1000 ВА | від 6 000 грн. | 5 пропозицій |