Бінокль Nikon Aculon A211 10x42 (BAA812SA)
Відео 1Фото 3 |
Nikon Aculon A211 10x42
Кратність збільшення:10 x
Діаметр об'єктива:42 мм
Поле зору на 1 км:105 м
Фокусування:центральне
Призма:Porro
Вага:760 г
Всі характеристики
Характеристики Aculon A211 10x42
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nikon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nikon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nikon Aculon A211 10x42
Усі ціни 6 →Бінокль Nikon Aculon A211 10x42 | 5 806 грн. |
Бинокль Nikon ACULON A211 10x42 | 7 600 грн. |
Бінокль Nikon Aculon A211 10x42 | 5 796 грн. |
Бинокль Nikon Aculon A211 10x42 | 5 802 грн. |
Бінокль Nikon ACULON A211 10x42 | 7 900 грн. |
Бінокль Nikon Aculon A211 10x42mm Чорний | 6 380 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →