Мийка високого тиску Nilfisk C 135.1-8 (128471160)
Відео 1Фото 7 |
Nilfisk C 135.1-8 |
|
Як подовжити життя мінімийціЯк правильно користуватися мийкою високого тиску, щоб вона прослужила якнайдовше
FAQ про мийки високого тиску: відповіді на часті питанняКраще дізнатися все про мінімийки тут, ніж намагатися добитися щирої відповіді у продавця в магазині
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nilfisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nilfisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nilfisk C 135.1-8
Усі ціни 6 →Мийка високого тиску (мінімийка) Nilfisk C 135.1-8 EU 7w1 128471160 | 9 840 грн. |
Минимойка высокого давления Nilfisk C 135.1-8 EU | 9 603 грн. |
Nilfisk C 135.1-8 EU 7w1 128471160 | 9 600 грн. |
Nilfisk C 135.1-8 EU 7w1 128471160 | 10 080 грн. |
Мінімийка високого тиску Nilfisk C 135.1-8 EU | 9 597 грн. |
Мінімийка високого тиску Nilfisk C 135.1-8 EU | 9 607 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →