Мийка високого тиску Nilfisk Core 150-10 PowerControl (128471330)
Відео 4Фото 7 |
Nilfisk Core 150-10 PowerControl |
|
Алюмінієва помпа. Трьох-позиційне регулювання потужності: 60%, 80% і 100%
Як подовжити життя мінімийціЯк правильно користуватися мийкою високого тиску, щоб вона прослужила якнайдовше
FAQ про мийки високого тиску: відповіді на часті питанняКраще дізнатися все про мінімийки тут, ніж намагатися добитися щирої відповіді у продавця в магазині
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nilfisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nilfisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nilfisk Core 150-10 PowerControl
Усі ціни 8 →Мінімийка високого тиску Nilfisk CORE 150-10 PowerControl (128471330) 1284 | 12 229 грн. |
Мийка високого тиску (мінімийка) Nilfisk Core 150-10 PowerControl 150bar 4 | 11 931 грн. |
Nilfisk Core 150-10 PowerControl 150bar 468l/h 128471330 | 11 640 грн. |
Nilfisk Core 150-10 PowerControl | 15 334 грн. |
Nilfisk Core 150-10 PowerControl 150bar 468l/h 128471330 | 12 222 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →