Мийка високого тиску Nilfisk Core 130-6 Powercontrol Car Wash (128471260)
Фото 10 |
Nilfisk Core 130-6 Powercontrol Car Wash |
|
Алюмінієва помпа. Трьох-позиційне регулювання потужності: 60%, 80% і 100%
Як подовжити життя мінімийціЯк правильно користуватися мийкою високого тиску, щоб вона прослужила якнайдовше
FAQ про мийки високого тиску: відповіді на часті питанняКраще дізнатися все про мінімийки тут, ніж намагатися добитися щирої відповіді у продавця в магазині
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nilfisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nilfisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nilfisk Core 130-6 Powercontrol Car Wash
Усі ціни 6 →Мінімийка високого тиску Nilfisk Core 130-6 PowerControl Car Wash (1284712 | 9 573 грн. |
Мийка високого тиску (мінімийка) Nilfisk Core 130-6 PowerControl - Car Was | 9 348 грн. |
Nilfisk Core 130-6 Powercontrol Car Wash | 12 341 грн. |
Nilfisk Core 130-6 PowerControl - Car Wash EU 128471260 | 9 576 грн. |
Минимойка высокого давления Nilfisk Core 130-6 PowerControl Car Wash (1284 | 9 579 грн. |
Nilfisk Core 130-6 Powercontrol Car Wash | 12 642 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →