Мийка високого тиску Nilfisk MC 2C-140/610 XT EU (128471350)
Фото 5 |
Nilfisk MC 2C-140/610 XT EU |
|
Як подовжити життя мінімийціЯк правильно користуватися мийкою високого тиску, щоб вона прослужила якнайдовше
FAQ про мийки високого тиску: відповіді на часті питанняКраще дізнатися все про мінімийки тут, ніж намагатися добитися щирої відповіді у продавця в магазині
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nilfisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nilfisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nilfisk MC 2C-140/610 XT EU
Усі ціни 8 →Мінімийка високого тиску Nilfisk MC 2C-140/610 XT (128471350) | 48 643 грн. |
Мийка високого тиску (мінімийка) Nilfisk ALTO MC 2C-140/610 XT EU (1284701 | 47 478 грн. |
Nilfisk ALTO MC 2C-140/610 XT EU (128470135) | 46 320 грн. |
Nilfisk MC 2C-140/610 XT EU | 51 086 грн. |
Nilfisk ALTO MC 2C-140/610 XT EU (128470135) | 48 636 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →