Мийка високого тиску Nilfisk Core 140-6 Powercontrol (128471263)
Відео 5Фото 14 |
Nilfisk Core 140-6 Powercontrol |
|
Алюмінієва помпа. Трьох-позиційне регулювання потужності: 60%, 80% і 100%
Як подовжити життя мінімийціЯк правильно користуватися мийкою високого тиску, щоб вона прослужила якнайдовше
FAQ про мийки високого тиску: відповіді на часті питанняКраще дізнатися все про мінімийки тут, ніж намагатися добитися щирої відповіді у продавця в магазині
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nilfisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nilfisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nilfisk Core 140-6 Powercontrol
Усі ціни 8 →Мийка високого тиску (мінімийка) Nilfisk Core 140-6 Powercontrol Eu | 9 225 грн. |
Минимойка высокого давления Nilfisk Core 140-6 Powercontrol (128471263) | 10 307 грн. |
Nilfisk Core 140-6 Powercontrol | 11 152 грн. |
Nilfisk Core 140-6 Powercontrol Eu | 9 450 грн. |
Мийка високого тиску (мінімийка) Nilfisk Core 140-6 Powercontrol | 9 799 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →