Електросамокат Ninebot eKickScooter C2 (AA.10.04.01.0013)
Відео 1Фото 15 |
Ninebot eKickScooter C2 |
|
Самокат для дітей віком від 6 до 12 років. Різнокольорове підсвічування деки (256 кольорів). 7-дюймові порожнисті шини. Ручки керма із термопластичної гуми (TPR).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ninebot 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ninebot.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ninebot eKickScooter C2
Усі ціни 16 →Електросамокат Segway Ninebot C2 Orange (AA.10.04.01.0013) AA.10.04.01.001 | 12 999 грн. |
Електросамокат Ninebot by Segway C2, Orange (AA.10.04.01.0013) | 11 499 грн. |
Електросамокат Segway-Ninebot C2 Orange AA.10.04.01.0013 | 11 459 грн. |
Электросамокат Segway-Ninebot детский c2, оранжевый aa.10.04.01.0013 | 12 256 грн. |
Дитячий електросамокат Ninebot C2 (AA.10.04.01.0013) | 12 399 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →