Електросамокат Ninebot KickScooter F65I
Відео 2Фото 7 |
Ninebot KickScooter F65I |
|
Дебютант 2023 - це міський електросамокат лінійки F Series спеціалізованого виробника Ninebot. Модель у фірмовій ієрархії представляє середній клас, а загалом на ринку її можна віднести до просунутих рішень персонального транспорту. Експлуатувати кікскутер рекомендується переважно на гарних дорожніх покриттях, тому що тут немає амортизації. Але 10-дюймові колеса з надувними покришками здатні знижувати вібрації на кермі при їзді дрібними нерівностями.
Електричний самокат Ninebot KickScooter F65I отримав 400-ватний мотор і ємний акумулятор на 12 Агод. Останній вимагає 5-годинного циклу заряджання, після чого можна подолати відстань до 65 км, а цього має вистачати для більшості щоденних завдань. Користувачам доступні 3 швидкісні режими (максимум 25 км/год) + окрема ходьба. При необхідності модель здатна заїхати на гірку з кутом підйому до 20 градусів. За зупинку транспорту відповідають головним чином барабанні передні гальма, а за помітність у темну пору доби (і не тільки) — світлодіодна 2.1-ватна фара, стоп-сигнал, система відбивачів E-MARK та покажчики поворотів. Окремо варто сказати про вагу в 21.8 кг, зручний дисплей, можливість підключення до смартфону, наявність складного механізму.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ninebot 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ninebot.
Купити Ninebot KickScooter F65I
Усі ціни 31 →Електросамокат Segway-Ninebot F65I AA.00.0010.97 | 26 999 грн. |
Електросамокат Ninebot by Segway F65I (AA.00.0010.97) | 28 999 грн. |
Електросамокат Segway-Ninebot F65I (AA.00.0010.97) | 26 999 грн. |
Ninebot F65D (AA.00.0010.95) | 24 999 грн. |
Электросамокат Segway-Ninebot f65i, Black aa.00.0010.97 | 29 463 грн. |