Електросамокат Ninebot KickScooter Zing C20 (AA.00.0011.54)
Відео 2Фото 7 |
Ninebot KickScooter Zing C20 |
|
В рамках фірмової лінійки бренду Ninebot електричний самокат відноситься до молодших і відносно недорогих рішень для підлітків (максимальна вага райдера до 75 кг). Насамперед дається взнаки таке позиціонування на деталях оснащення, адже тут відсутня дисплей, додаткова амортизація, стоп-сигнал і навіть фари. Відповідно, якщо не докуповувати останню, то експлуатувати цей персональний транспорт рекомендується лише у денний час або за наявності гарного міського освітлення.
Найкраще користуватися електросамокатом Ninebot KickScooter C20 на відносно рівних дорожніх покриттях, що обумовлено також невеликими 7-дюймовими колесами та малим дорожнім просвітом (кліренсом). У рух модель наводить двигун невеликої потужності (150 Вт), який працює в тандемі з акумуляторною батареєю ємністю 5 Агод. На повний зарядний цикл потрібно близько 5 годин, після чого можна подолати до 20 км без підзарядки.
Користувачам доступно кілька режимів їзди - безпечний (до 10 км/год, що підходить новачкам), круїз-контроль з підтримкою заданої швидкості та основний (або Turbo) з обмеженням 20 км/год. З інших особливостей транспорту варто виділити дійсно невелику вагу (трохи більше 10 кг) та наявність складної конструкції, так що складнощів із транспортуванням або зберіганням скутера виникнути не повинно.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ninebot 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ninebot.
Купити Ninebot KickScooter Zing C20
Усі ціни 14 →Детский электросамокат Ninebot eKickScooter ZING C20 Black (AA.00.0011.54) | 14 588 грн. |
Електросамокат Ninebot KickScooter C20 Червоний | 13 999 грн. |
Електросамокат Segway-Ninebot C20, Black AA.00.0011.54 | 12 239 грн. |
Електросамокат Ninebot by Segway C20, Black (AA.00.0011.54) | 11 999 грн. |
Детский электросамокат Ninebot eKickScooter ZING C20 Black (AA.00.0011.54) | 11 512 грн. |